Mama i Tata w każdym momencie życia są najważniejsi. Od urodzenia, po wiek niemowlęcy, wczesne lata przedszkolne, po dorosłość. Dla mnie, moi rodzice są najcenniejsi. Mimo naszych ciężkich chwil we wcześniejszych latach. Mimo nieporozumień. Najważniejsi są dla mnie bo zawsze przy mnie stali. Zawsze się mną opiekowali. Zawsze wspierali. Zawsze znaleźli te ostatnie 50 zł na moje zachcianki. Odnoszę wrażenie, że rodzic staje się lepszym człowiekiem posiadając dziecko…to miłość ich zmienia na lepsze.

Widząc śmiech, czułe uściski i błysk w oczach rodziców przypominam sobie dlaczego wybrałam właśnie fotografię rodzinną na wiodącą dziedzinę.

Na sesje z Sandrą i Mariuszem umówiłam się niedaleko Jeziora Głębokiego. Zrobiliśmy kilka zdjęć wśród kwitnących drzewek, na polanie i na plaży. Jasiek pierwszy raz miał okazję bawić się w tak dużej piaskownicy.
W swojej pracy spotykam różne dzieci. Bardziej lub mniej uśmiechnięte. Jasiek należy zdecydowanie do tych pierwszych. Radość emanuje z niego całego (poza tymi momentami w których jest głodny). Myślę. że tak duży wpływ na uśmiech na buzi mają rodzice. Sandra i Mariusz są młodymi rodzicami. Pełnymi planów na przyszłość i pozytywnego myślenia. Strasznie fajne osoby spotykam na swojej drodze 🙂