RODZINNE SESJE LIFESTYLE

Rodzinna sesja lifestylowa to nic innego jak pokazanie Waszej codzienności w przestrzeni, która jest Wam dobrze znana. Możemy tą sesje wykonać w domu lub wspólnie wybranym miejscu.

Wspólne pieczenie ciastek z okazji  urodzin, wspólne budowanie pierwszego domku dla lalek czy nauka szycia na maszynie to idealny moment na uwiecznienie Waszej rodziny. Po kilku latach, drogie Mamy będziecie z chęcią wyjmować zdjęcia z szuflady i oglądać Wasze, już dużo starsze dzieci, które wtedy spoglądały  na Was z zaciekawieniem i beztroską. A Wy, drodzy Tatusiowie, będziecie z utęsknieniem wspominać Wasze pociechy, które tak dzielnie, w swoich małych rączkach, pomagały nosić drewno czy podawały śrubokręt, podczas robienia Waszego pierwszego karmnika dla ptaków.

Takie momenty spajają rodzinę. Ważne jest, żeby ktoś w Waszym życiu dostrzegał takie momenty i uwiecznił je na fotografiach. Bo po kilku latach, wspomnienia to do siebie mają, że chcecie czy nie, się zacierają . Potrzebujemy impulsu, który przywróci je na nowo. Nie ma gorszych i lepszych okazji do robienia sobie rodzinnych zdjęć. Są chwile, które warto zachować na dłużej.

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ

Nie pracuję w studio. Sesja może odbyć się u Was w domu lub w plenerze. Do sesji nie potrzeba dodatkowych rekwizytów. Liczycie się tylko Wy. Wasze emocje. Zatrzymamy w kadrze naturalne momenty Waszej rzeczywistości, którą po latach będzie można przyjemnie wspominać.

Rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu zadatku w kwocie 150 zł. Reszta opłaty w dniu wykonania sesji.
Warunkiem koniecznym do zrealizowania sesji jest akceptacja regulaminu.

W cenę sesji wliczony jest dojazd na terenie Szczecina i okolic do 20 km, czas pracy na sesji i przy komputerze nad obróbką zdjęć, opłaty prowadzenia firmy, podatki, wydruk zdjęć oraz albumów, materiały, w które pakowane są zdjęcia.