SESJE BRZUSZKOWE

Zdjęcia brzuszkowe wykonuje w Waszym mieszkaniu, gdzie czujecie się pewnie i bezpiecznie, gdzie możecie się podczas sesji rozsiąść wygodnie w fotelu, popijać herbatę i rozmawiać o najróżniejszych sprawach.  Gdzie możecie swobodnie uwolnić pokłady czułości i miłości.

Jeśli  czujecie, że sesja w domu nie jest dla Was, zdjęcia możemy wykonać w plenerze. Brzuszkową sesje w plenerze możemy zrealizować w Waszym ulubionym miejscu, w parku, w kawiarni, nad jeziorem, na łące, o wschodzie lub zachodzie słońca. Przestrzeń i naturalne otoczenie pomagają się odprężyć a mi dają dodatkowe możliwości wykorzystania światła.

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ

Nie pracuję w studio. Sesja może odbyć się u Was w domu lub w plenerze. Do sesji nie potrzeba dodatkowych rekwizytów. Liczycie się tylko Wy. Wasze emocje. Zatrzymamy w kadrze naturalne momenty Waszej rzeczywistości, którą po latach będzie można przyjemnie wspominać.

Rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu zadatku w kwocie 150 zł. Reszta opłaty w dniu wykonania sesji.
Warunkiem koniecznym do zrealizowania sesji jest akceptacja regulaminu.

W cenę sesji wliczony jest dojazd na terenie Szczecina i okolic do 20 km, czas pracy na sesji i przy komputerze nad obróbką zdjęć, opłaty prowadzenia firmy, podatki, wydruk zdjęć oraz albumów, materiały, w które pakowane są zdjęcia.