SESJE OKOLICZNOŚCIOWE

Reportaż Chrztu Świętego dziecka jest kolejnym etapem Waszej historii. Tego dnia nie tylko Wam towarzyszą emocje ale i Waszym najbliższym.
Chrzest jest powodem do spotkanie się z rodziną. Warto zachować na zdjęciach uśmiech dziadka, trzymającego  swojego wnuka  na rękach czy polewanie główkę dziecka, wodą. Bo tylko takie wspomnienia po latach zostają. Warto w nie inwestować.

Roczkowe sesje urodzinowe i wieczory panieńskie realizuję ze współpracą z rodzicami czy świadkową panny młodej.  Proponuje, by wymyślić motyw przewodni, kolorystykę, poszukać miejsca do realizacji. Oczywiście możecie  liczyć na moją pomoc w organizacji. Chętnie podpowiem gdzie można znaleźć potrzebne rekwizyty lub klimatyczne miejsca.

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ

Reportaż wykonuję z ceremonii Chrztu oraz z rodzinnych uroczystości np. roczków. Zdjęcia przekazuję w formie galerii wirtualnej, którą możecie przekazać swoim bliskim. 

W przypadku innych uroczysości rodzinnyh niż Chrzest Święty, reportaż wypełniony jest zgodnie z Waszymi potrzebami.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 30 zł/szt.
Sesja w dniu świątecznym płatna jest dodatkowo 150 zł.

Rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu zadatku w kwocie 200 zł. Reszta opłaty w dniu wykonania reportażu.
Warunkiem koniecznym do zrealizowania sesji jest akceptacja regulaminu.

W cenę sesji wliczony jest dojazd na terenie Szczecina i okolic do 20 km, czas pracy na sesji i przy komputerze nad obróbką zdjęć, opłaty prowadzenia firmy, podatki, wydruk zdjęć oraz albumów, materiały, w które pakowane są zdjęcia.