REPORTAŻ ŚLUBNY

Ślub – piękna suknia Panny Młodej, garnitur Pana Młodego, obrączki, bukiety, kwiaty, wystrój sali, krzątająca się od rana mama, zapinający drgającymi rękami  koszulę tata, kotka wylegująca się na świeżo wyprasowanych spodniach –  to wszystko jest składowymi Tego dnia. To wszystko, jak i również te rzeczy, których nie zdążycie zobaczyć. Ten dzień nie jest ważny tylko dla Was. Jest również ważny dla Waszych bliskich. To w tym dniu rozpoczynacie życie już nie we dwoje a jako jedno.
Chcę razem z Wami rozpocząć tą piękną historię. Pokazać Wam ją oczami innych. Pokazać rzeczy, które się działy na Waszych oczach ale i bez Waszej obecności.  Obiecuje, że jeśli mi na to pozwolicie  – będzie pięknie i naturalnie.

POZNAJ MOJĄ OFERTĘ

Pakiety zawierają:
– Reportaż z przygotowań, ślubu i wesela do godziny 22:00 lub 1:00
– Krótką sesję plenerową w dniu ślubu
– Sesję narzeczeńską (w pakiecie średnim i najwyższym)
– Plener ślubny w innym dniu (najwyższy pakiet)

W cenie pakietu otrzymujecie od minimum 300 starannie obrobionych ujęć cyfrowych oraz od 70 wywołanych ujęć. Wszystko zapakowane w drewniane pudełko z grawerem Waszych imion.

Ofertę cenową przesyłam po nawiązaniu kontaktu i omówieniu szczegółów ślubu.

Dojazd powyżej 50 km od Szczecina jest dodatkowo płatny. Rozliczamy się za benzynę. Moje auto spala 9l/100km (benzyna).

Zapisuję Pary na rok 2024 i 2025. Cena za całodzienny reportaż ślubny w 2024 roku rozpoczyna się od 3300 zł.

Jeśli zaplanowaliście przyjęcie weselne i Wasz ślub będzie kameralny to możecie skorzystać z pakietu z mniejszą ilością godzin.*

POZNAJ OFERTĘ MINI REPORTAŻU ŚLUBNEGO

Mini reportaż ślubny obejmuje zdjęcią z cermoni zaślubin (USC/Kościół), zdjęć grupowych z bliskimi w okolicy oraz (w zależności od pakietu) mini pleneru ślubnego. 

Rezerwacja terminu następuje po wpłaceniu zadatku w kwocie 300 . Reszta opłaty w dniu wykonania sesji.
Warunkiem koniecznym do zrealizowania sesji jest akceptacja regulaminu.

W cenę reportażu wliczony jest dojazd na terenie Szczecina i okolic do 20 km, czas pracy na sesji i przy komputerze nad obróbką zdjęć, opłaty prowadzenia firmy, podatki, wydruk zdjęć oraz albumów, materiały, w które pakowane są zdjęcia.