ALBUMY

Uwielbiasz przeglądać stosy starych zdjęć z dzieciństwa, schowanych u Babi w szufladzie? Jakość i wspomnienia mają dla Ciebie duże znaczenie?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że kolekcjonowanie wspomnień jest dla Ciebie równie ważne jak dla mnie.
Mamy obecnie dziwne czasy. Doba cyfryzacji spowodowała, że coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia. Zostawiamy wszystko technologi, która jest zawodna. Znasz znane powiedzenie „papier przyjmie wszystko”?
Chcąc zapobiec nieodwracalnej utracie wspomnień możesz zamówić u mnie album:

  • z sesji którą dla Ciebie wykonałam
  • z sesji wykonanej przez innego fotografa
  • z prywatnych zdjęć wykonanych podczas wyjazdu, z całego roku, z codziennych zdjęć.

Uwielbiasz przeglądać stosy starych zdjęć z dzieciństwa, schowanych u Babi w szufladzie? Jakość i wspomnienia mają dla Ciebie duże znaczenie?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to znaczy, że kolekcjonowanie wspomnień jest dla Ciebie równie ważne jak dla mnie.
Mamy obecnie dziwne czasy. Doba cyfryzacji spowodowała, że coraz rzadziej wywołujemy zdjęcia. Zostawiamy wszystko technologi, która jest zawodna. Znasz znane powiedzenie „papier przyjmie wszystko”?
Chcąc zapobiec nieodwracalnej utracie wspomnień możesz zamówić u mnie album:

– z sesji którą dla Ciebie wykonałam
– z sesji wykonanej przez innego fotografa
– z prywatnych zdjęć wykonanych podczas wyjazdu, z całego roku, z codziennych zdjęć.

Moje albumy

Zgromadziłam na przestrzeni lat w domu całkiem pokaźną kolekcję albumów z prywatnych wyjazdów, z naszego ślubu, uroczystości. Przede wszystkim dochodzą również stosy odbitek i albumy pokazowe z moimi fotografiami. Wszystkie te albumy zamawiam w Crystal Albums. Jakość jaką oferują nie można porównywać do sieciówek. Produkują oni albumy tylko i wyłącznie dla Fotografów.

Proces tworzenia albumu

Chcę zaoszczędzić Ci nerwów i poznawania programu do projektowania, dlatego zaprojektuje Twój album. Twoim zadaniem będzie wybranie zdjęć i przesłanie mi ich. Dam Ci znać jak to zrobić. Przejrzyj dysk komputera i rolkę aparatu w telefonie. Zdjęcia na stronach albumu staram się dobierać kolorystycznie lub tematyczne po to aby tworzyły spójną całość.
Tworzenie albumu trwa do 7 dni od dokonania płatności za bazową cenę albumu. Po przekazaniu na maila przygotowanego projektu, będziesz mieć możliwość dokonania jednorazowej korekty projektu (usunięcie zdjęć, powiększenie zdjęć, podmiana zdjęć z projektu, zmiana układu rozkładówek).
Ostatnią rzeczą o jakiej będziesz musiał zdecydować to oprawa (jej kolor i faktura) oraz rozmiar albumu. Spokojnie! Pomogę Ci i doradzę.

 

Oprawy, karty i personalizacja

Piękne wnętrze zasługuje na piękną oprawę. Okleiny są miękkie i przyjemnie w dotyku. Gdy dostaniesz album do rąk możliwe, że zechcesz go dotknąć policzkiem. Śmiało. Ja tak robię zanim album trafi w Twoje ręce. Mam nadzieję, że szeroki wybór kolorów i faktur oklein pozwoli Wam znaleźć tą jedną, która ozdobi Wasz wyjątkowy album.

Albumy charakteryzują się solidnymi grzbietami, grubymi kartami i zaokrąglonymi rogami okładek.

Rodzaje kart w albumie:
grube – album może liczyć do 100 stron
miękkie, bardziej giętkie – zmieści więcej Waszych wspomnień aż o 40 stron.

Możliwość personalizacji (okładka, wnętrze) według dostępnych wzorów lub zwykłego tekstu.

„No dobra a po ile ten album i dlaczego tak drogo?”

Właśnie dlatego na początku zadałam pytanie czy jakość jest dla Ciebie ważna. Musisz wiedzieć, że nie dostaniesz ode mnie albumu za 50, 100 czy 150 zł. Nie mogłabym oferować niczego, co nie jest najwyższej jakości. Wszystko zależy od rozmiaru albumy, ilości stron. Spośród całej palety barw opraw, możesz wybierać między płótnami, skórami, welurami. Jakość jedwabnego papieru, na którym nadrukowane są zdjęcia, pięknie odwzorowuje kolory i kontrast.

Album wypełniony wspomnieniami

CENNIK

10 grubych kart

Album 20×20 – 330 zł
Album 25×25 – 450 zł
Album 30×30 – 520 zł

10 miękkich kart

Album 20×20 – 320 zł
Album 25×25 – 400 zł
Album 30×30 – 450 zł

Dodatkowa karta

15 zł
20 zł
20 zł

Dostępna personalizacja

Grawer – 40 zł
Tłoczenie na złoto – 50 zł
Gotowy wzór – 20 zł
Nadruk UV – 45 zł
Okienko ze zdjęciem – 40 zł

Cena dotyczy albumy z 10 kartami. Istnieje możliwość zwiększenia ilości kart w albumie.

Albumy eko

Albumy EKO to album bez materiałowej oprawy, którą zastępuje okładka. Ma sztywne, niewyginające się karty, na których idealnie prezentują się zdjęcia. Może być idealnym prezentem dla bliskich, pamiątką z sesji lub wydarzenia.

CENNIK

Album EKO 20×20

5 kart + okładka – 140 zł
10 kart + okładka – 200 zł

Jeśli chcesz poznać bardziej szczegółową ofertę albumów lub marzy Ci się więcej niż jeden album. A muszę Ci zdradzić tajemnicę, że w zestawie jest taniej. To napisz do mnie.

Odbitki

Wydruki drukuje zawsze w profesjonalnym laboratorium dla fotografów. Często dostaje zapytania o możliwość dodatkowych wydruków. Oczywiście jest możliwość zamówienia odbitek w większej ilości i formacie. Odbitki drukowane są na matowym papierze jedwabnym. To Ty decydujecie, w jakim rozmiarze i ilości chcesz je otrzymać.

CENNIK

format 10×15 – 1,50 zł
format 13×18 – 2,70 zł
format 15×21 – 3,00 zł
format 15×23 – 3,00 zł
format 20×30 – 11 zł
format 30×40 – 13 zł
format 30×45 – 16 zł
format 30×60 – 20 zł

Crystal Board

To wydruk wielkoformatowy na matowym papierze. Wydruk jest podklejony na 10 mm piance, a brzegi wycinane są pod kątem. Powieszone na ścianie dają efekt 3D.

CENNIK

Do wyboru masz 3 zestawy:

– 4 szt. wydruków 20×30

– 2 szt. wydruków 30×40

– 1 szt. wydruku 30×40 i 2 szt. wydruków 20×30

W danym zestawie zdjęcia mogą być różne. Idealna na prezent dla Dziadków lub po jednym dla innej osoby.

Cena całego zestawu to 149 zł.

Do każdego zestawu dołączone są haczki, dzięki którym powiesisz wydruk na ścianie. Jest on na tyle lekki, lecz nie giętki, że można go przymocować do ściany za pomocą taśmy.

Gotowe albumy i odbitki wysyłam za pomocą Paczkomatu lub Kurierem.

Cena przesyłki to 21 zł.

Wszystko zabezpieczone tak, aby bezpiecznie trafiło w Twoje ręce. Na terenie Szczecina możliwy odbiór osobisty.